2011 45 jaar Kostvlies

toplogo kostvlies

                                                           In 2021 bestaat de Nederlandse Vereniging voor de Volkszang 115 jaar

LINTJE VOOR AALTJE HILBRANDS – HOGENESCH.

7 april 45 jarig bestaan VOLKSZANG KOSTVLIES.

 

Dit hebben we gevierd met onze leden en partners. Ook hadden we 3 jubilarissen die 45 jaar lid van onze vereniging waren in ons midden en wel
Aaltje Hilbrands, Aaltje van Boven en Klaasje Poelman. Hun werd een boeket bloemen van de vereniging aangeboden. Met z’n allen hebben we genoten van een heerlijk warm buffet, maar na de maaltijd kwam er nog een verrassing; en wel Aaltje Hilbrands werd geridderd door Burgemeester Eric van Oosterhout van de gemeente Aa en Hunze. Zij werd Lid in de Orde van Oranje Nassau voor 45 jaar lidmaatschap- en penningmeesterresse van onze vereniging. Ook is ze al 37 jaar zangleidster van de afdeling. De verrassing voor Aaltje was zeer groot mede doordat haar naaste familie er ook bij aanwezig was. Haar werd door onze vereniging nog een kristallen kandelaar aangeboden. Ze bedankte ons er dan ook hartelijk voor. Volkszang Kostvlies kan terug kijken op een zeer geslaagde avond.